Hledáme dělníky | Kopejte za nás! | STRABAG

Hledáme dělníky

Hledáme dělníky

Dělníci jsou páteří každé stavební firmy. Jsou lidmi, kteří vybudovali města, dopravní sítě i vodovody. Bez vás, šikovných žen a houževnatých mužů, bychom nedokázali postavit skoro nic. Proto si vás vážíme. V koncernu STRABAG nikdy nebudete levnou pracovní silou, ale členy finančně stabilní, bezpečné firmy, která se o vás bude starat a snažit se o to, abyste pracovali bezpečně a také se při práci s námi něco naučili.

Pro dělníky v koncernu STRABAG není práce jenom házení lopatou. Kromě manuálních stavebních prací vás s námi čeká i práce se stroji, jakými jsou třeba fréza, kropička nebo tahač. Pokud máte profesní a strojnický průkaz, je to jenom výhoda. Pokud ne, stejně nám napište a my se vám ozveme. Rádi vám pomůžeme s doplněním kvalifikace nebo přímo s rekvalifikací.

A co potřebujeme od vás? Hlavně spolehlivost. Ve firmě STRABAG je pro nás klíčová týmová práce a to, že se na sebe kolegové mohou spolehnout. Práce je manuální – je jasné, že na ni potřebujete solidní fyzičku. I tu si ale s námi můžete zlepšit.

Chci makat
Zpět