Blog | Kopejte Za Nás!

Bez vás zkrátka nepojedeme. Kvalifikovaní elektromontážní dělníci jsou nezbytností každé železniční tratě a my si jich náležitě vážíme. Do naší koncernové společnosti STRABAG Rail proto hledáme schopné a zkušené lidi, kteří chtějí přiložit ruku k dílu.

Nabízíme vám stabilní práci ve firmě, pro kterou jsou zaměstnanci nejvyšší prioritou. Uvědomujeme si, že práce na stavbě je náročná. My vám ji ale zpříjemníme. Budete pracovat v přátelském týmu, rádi vám zajistíme bezpečnostní školení a samozřejmostí je u nás výplata, která dorazí vždy včas.

Požadujeme vyučení nebo maturitu v oboru elektrikář se zaměřením na silnoproud. Pokud nemáte zkušenosti s prací na železnici, rádi vám zařídíme potřebné kurzy. Dejte nám na sebe kontakt a pojďte kopat za nás!

Strojníci tvoří základy každé kvalitní železniční tratě. To díky vám vzniká bezpečná cesta, která slouží po generace a usnadňuje dopravu tisícům lidí. Vaše práce je nepostradatelná a my ji respektujeme.

Do koncernové společnosti STRABAG Rail hledáme traťové strojníky, kteří se nebojí trochu si máknout. Všichni víme, že práce na stavbě je často náročná, ale když za sebou máte velkou firmu, které na vás záleží, bude se vám ráno vstávat líp. Denní chleba pro vás bude řízení, obsluha a oprava strojů pro rekonstrukci železničních tratí. Dostanete se taky k železničním jeřábům nebo kolejovým bagrům.

Pokud už s některou z těchto prací máte zkušenosti, je to k dobru! Pokud ne, rádi vám zajistíme školení či potřebné kurzy. Výhodou pro vás může být také řidičský průkaz skupin B a C, a požadujeme vyučení či maturitu v technickém oboru. Dejte nám na sebe kontakt a my se s vámi rádi o možnostech práce pobavíme. Hlavně totiž potřebujeme, abyste měli chuť kopat za nás.

Ve STRABAGu máme pár finišerů, které ještě nikomu neříkají pane. Hledáme proto schopné a pracovité strojníky, kteří se jich ujmou. Nabízíme vám práci ve firmě, pro kterou jsou spokojení zaměstnanci nejvyšší prioritou. Bereme vaši práci vážně a také ji náležitě odměníme.

Náplní vaší práce bude především řízení a údržba finišeru spolu s obsluhou lišty. Výplatu dostanete vždy včas a denně na vás bude čekat parta skvělých lidí, kteří táhnou za jeden provaz. 

Od vás potřebujeme strojní průkaz na obsluhu finišeru a výuční list v technickém oboru. Samozřejmě počítáme s vaší spolehlivostí a pracovitostí, ale v našich týmech to nebude problém. Stačí nám poslat kontakt a my se vám ozveme.

Do naší pokládkové čety hledáme strojníky, kteří se nezastaví před žádným problémem. S týmem skvělých lidí totiž všechny komplikace převálcují. Za vámi bude stát stabilní firma, které na vás záleží a která vaše povolání respektuje.

Víme, jak je důležité, abyste se v práci cítili dobře. Spokojení zaměstnanci jsou stavebním kamenem naší firmy, a proto bereme vaše povolání vážně. Vždycky dostanete výplatu včas, budete mít připravené stroje a kolem sebe partu lidí, kteří mají chuť makat.

Od vás potřebujeme strojní průkaz pro obsluhu silničních válců a výuční list s technickým zaměřením. Počítáme také s vaší spolehlivostí, díky které bude každá stavba šlapat jako na drátkách. Dejte nám na sebe kontakt a my s vámi rádi probereme možnosti práce.

Dělníci jsou páteří každé stavební firmy. Jsou lidmi, kteří vybudovali města, dopravní sítě i vodovody. Bez vás, šikovných žen a houževnatých mužů, bychom nedokázali postavit skoro nic. Proto si vás vážíme. V koncernu STRABAG nikdy nebudete levnou pracovní silou, ale členy finančně stabilní, bezpečné firmy, která se o vás bude starat a snažit se o to, abyste pracovali bezpečně a také se při práci s námi něco naučili.

Pro dělníky v koncernu STRABAG není práce jenom házení lopatou. Kromě manuálních stavebních prací vás s námi čeká i práce se stroji, jakými jsou třeba fréza, kropička nebo tahač. Pokud máte profesní a strojnický průkaz, je to jenom výhoda. Pokud ne, stejně nám napište a my se vám ozveme. Rádi vám pomůžeme s doplněním kvalifikace nebo přímo s rekvalifikací.

A co potřebujeme od vás? Hlavně spolehlivost. Ve firmě STRABAG je pro nás klíčová týmová práce a to, že se na sebe kolegové mohou spolehnout. Práce je manuální – je jasné, že na ni potřebujete solidní fyzičku. I tu si ale s námi můžete zlepšit.

Každý tým i projekt potřebuje svoji vůdčí osobnost. Tou je stavbyvedoucí – člověk, pro kterého jsou stavby přirozeným prostředím, své si zažil, je zodpovědný a členové týmu se na něj mohou vždy obrátit. V koncernu STRABAG nejste pouhým kontrolorem. Nebudete mít problém s nedostatkem strojů nebo nasmlouváním subdodavatelů a určitě se nedostanete do svízelné situace kvůli nedostatku pracovníků.

Náplň práce odpovídá důvěře, jakou do našich stavbyvedoucích vkládáme. Budete nás zastupovat i při jednání s partnery a investory. Jste odborníkem, který projekt řídí po ekonomické i technické stránce.

Jsme vám schopni nabídnout jistotu stabilní, plynulé a finančně nadstandardně ohodnocené práce. Pro to ovšem potřebujete alespoň pět let praxe, odpovídající vzdělání a časovou flexibilitu. Ozvěte se nám a vše s vámi probereme.