video | Kopejte Za Nás!

U nás stereotypy o výhradně těžké mužské práci nemají místo. Ženy ve STRABAGu potkáte v kanceláři i na stavbě a vždycky jsou nepostradatelnou součástí týmu.

Nejmodernější stroje nám při práci zaručují maximální přesnost a spolehlivost. Výsledkem je železniční trasa s vysokou životností poskytující bezpečnou a pohodlnou přepravu cestujících.

Přes sto strojů na jednom staveništi se podílí na stavbě dálnice s problematickým podložím. Efektivní práce zde vyžaduje vzájemnou kooperaci a maximální využití veškeré těžké techniky.

V Karlových Varech probíhá rekonstrukce tamního vlakového nádraží. Práce s velkými stroji a těžkou technikou probíhá hlavně na kolejištích. Cestujícím pak zpříjemňujeme čekání na vlak tím, že jim stavíme moderní, zkrášlené a bezpečné nástupiště. Na takové stavbě je potřeba být přesný a mít pořádné svaly.

Za ranního rozbřesku můžete s naší firmou makat na letištní ploše, kdy kousek od vás vzlétají a přistávají letadla. Jako panorama máte Letiště Václava Havla Praha. Moc stínu tu sice nenajdete, ale podíváte se na místa, kam se běžný člověk vůbec nedostane.

Dělníci můžou být hrdí na to, že dělají svoji práci. Díky kvalitním silnicím jsme rychleji doma z práce, cesta na výlet je pohodlnější a šetříme i svá auta a motorky. I takový projekt, jako je třeba frézování vozovky v Českých Budějovicích, vyžaduje týmovou práci. Podívejte se, jak něco takového vypadá a jaký je to podle stavbyvedoucího Michala Čečáka pocit, když vidíte výsledek.

STRABAG podporuje v rozvoji i mladé talenty. S námi máte skvělou příležitost, jak rozjet svoji kariéru. Můžete se podívat po světě, pracovat na těch největších stavebních projektech a uvidíte, jak se čísla a návrhy z rýsovacího prkna mění na obří stavby.

Mostařina je srdeční záležitost. Češi také několik světoznámých mostů postavili. Svou prací pomáháte lidem překonávat přírodní překážky nebo třeba jen zkracovat cestu. S koncernem STRABAG se často podíváte i na místa a stavby, kam se dělníci z jiných firem nedostanou. Jeden z takových projektů je například rekonstrukce kamenného mostu ze 14. století.

Záleží nám na zdraví a bezpečnosti našich dělníků. Proto pořádáme různá školení, na kterých se naši kolegové dozvědí, jak správně pracovat, aby se vyvarovali zraněním a jiným rizikům při stavbě. Jedno z takových školení proběhlo v Liberci, kde jsme ukázali, jak správně uvazovat na jeřáb a zvedat těžké předměty.